Hakkımızda

Firmamız müşterileri ile karşılıklı güven doğrultusunda bu günlere gelmiş, dostluk ve hoşgörü çerçevesinde kalite konusunda taviz vermeden yoluna devam etmeye kararlıdır. Portföyümüzde bulunan müşterilerimizle sağladığımız bire bir yakın dostluklar bizi diğer firmalardan ayıran en önemli özelliğimizdir.

ORHAN VİNÇ olarak gelişmiş makine parkımız, uzman personelimiz ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Çevre sağlığı ve iş güvenliği konusunda rakiplerimize örnek gösterilebilecek bir kalite politikasına sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Önemsediğimiz ve severek icra ettiğimiz mesleğimizi, memnun müşteri portföyü ile daha da güçlendirecek atılımları yapmak, teknolojik makinelerle hızlı ve güvenli çalışmak kurumsal ilkelerimizin başında gelmektedir.

Kurulduğu tarihten günümüze birçok büyük projede yer almış olup, başarıyla tamamlayıp teslim etmiştir.

Hedefimiz vinç kiralama sektöründe profesyonel anlamda hizmet vermek ve müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

FİRMA POLİTİKAMIZ VE DEĞERLERİMİZ

Firmamız prestijine uygun ve inandığı projelerde, nitelikli ve deneyimli kadrosu ile standartlara uygun en güçlü makine ve araç parkı, malzeme ve ekipman kullanarak taahhütlerini en iyi şartlarla yerine getirmek üzere çalışarak adeta markasını kalitesiyle oluşturmaktadır.

Deneyimli, araştırmacı ve çağdaş çözümler yakalayan dinamik kadrosu ve geniş makine ve ekipmanı ile bugüne kadar tamamlanan işlerimiz geleceğe güvenle bakmamızın temelini oluşturmaktadır.

Sahip olduğu bilgi birikimi, tecrübesi ile oluşturduğu güven ve bu güvenin simgesi haline getirdiği “ORHAN VİNÇ” isminin sürekliliğinin sağlanması şirket politikası olarak edinmiştir.